ikona telefonu
PoradnieGabinety i pracowniee-RejestracjaInformacjeNasza przychodniaEdukacja na MaksaKontaktStara strona
ikona telefonu
ikona telefonu
rejestracja telefoniczna od godziny 8:00
58 66 77 300 | 58 66 77 301
Przychodnia Wzgórze na Ciebie czeka,
tutaj jest zawsze na maksa opieka
Nasza przychodnia
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Wzgórze Św. Maksymiliana" Sp. z o.o. otwarto 26 października 2000 r., kontynuując tym samym działalność Przychodni Rejonowej Nr 13, funkcjonującej w obecnej lokalizacji od 1959 roku.

Naszą misją jest zapewnienie Pacjentom świadczenia usług medycznych na najwyższym poziomie.
Oferujemy świadczenia medyczne w zakresie podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej oraz stomatologii w ramach umów zawartych z NFZ oraz odpłatnie.

Dysponujemy szeregiem poradni specjalistycznych dla dzieci i osób dorosłych, w tym m.in. poradnią chirurgiczno-onkologiczną, ginekologiczną, kardiologiczną i neurologiczną.
Zatrudniamy doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników, która stale podnosi swoje umiejętności. Znajdą u nas Państwo doskonałych lekarzy-internistów, kardiologów, ginekologów, neurologa.

Wyposażenie w sprzęt diagnostyczny wysokiej jakości (aparaty USG i EKG i in.) oraz współpraca z akredytowanym laboratorium i sprawdzonymi partnerami handlowymi, gwarantują wysoki poziom świadczonych usług.
Posiadamy opracowany i wdrożony System Zarządzania jakością ISO 9001 oraz Certyfikat Akredytacyjny przyznany przez Ministra Zdrowia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Pragniemy, aby każdy Pacjent utożsamiał świadczone przez nas usługi z najwyższą jakością.
pobierz plik Polityka Systemu Zarządzania Jakością